DOBŘE ROZEHRANÁ PARTIE

DOBŘE ROZEHRANÁ PARTIE

Divadlo KALICH Praha

(Stefan Vögel )

V hlavních rolích žhavé novinky se Vám hned po pražské premiéře představí vynikající Barbora Hrzánová a Radek Holub. Nenechte si ujít zcela nové představení exklusivně v Dusíkově divadle v Čáslavi!

Barbora Hrzánová a Radek Holub si jako svou novou společnou inscenaci vybrali na českých jevištích již prověřenou, výborně napsanou komedii Dobře rozehraná partie, na níž se opět sejdou s vyhlášenou režisérkou Lídou Engelovou, se kterou mají za sebou už několik úspěšných spoluprací.

Dobře rozehraná partie v sobě skrývá velké téma, a to sílu přátelství, zájmu o sebe navzájem, ochoty si pomoci a být si nablízku, i když to kolikrát není zrovna jednoduché, ale o to cennější je nahlížet na to s humorem. Hru napsal Stefan Vögel (kabaretiér, který umí dobře pointovat jak slovně, tak situačními gagy). Je jímavá, směšná, místy hluboká, tedy přesně taková, jaká by měla být hra, v níž se herci mohou pustit za hranice svých životních a hereckých zkušeností.

Po boku Barbory Hrzánové a Radka Holuba se diváci mohou těšit na Lukáše Jurka a poprvé na českém profesionálním jevišti se představí po svém návratu ze studií herectví ve Francii Antonín Holub, syn Hrzánové a Holuba. Alternovat ho bude Roman Tomeš.

Délka akce: 130 minut

Galerie

Informace o akci a jejím konání