ABONMÁ PODZIM 2022

Divadelní abonmá PODZIM 2022 / čtyři představení

Cena abonmá: 1780 Kč

Prodej abonentek od 2. června – 5. září v kanceláři Dusíkova divadla Čáslav.

Rezervace abonmá je možná i v IC Čáslav.

Kontakt: Kohoutová Šárka, email: kohoutova@kulturacaslav.cz ,

tel. pokladna 327 312139.

Čtvrtek 15. září v 19.00
MADAME RUBINSTEIN / Filmová a divadelní agentura Praha
  
Čtvrtek 13. října. v 19.00
CRY BABY CRY / Švandovo divadlo Praha 
 
Čtvrtek 3. listopadu v 19.00
PUSŤTE MĚ VEN! / Divadlo KALICH Praha
 
Čtvrtek 2. února 2023 v 19.00
OSKAR A RŮŽOVÁ PANÍ / Komorní divadlo KALICH
Více ...

MADAME RUBINSTEIN

Poutavý životopisný příběh s fantastickými hereckými výkony v hlavních rolích s DANOU SYSLOVOU a MILENOU STEIMASSLOVOU!!! Malovali ji Salvator Dalí i Picasso. Zdobila se šperky, které patřily Kateřině Veliké a sňatkem získala titul kněžny. Helena Rubinstein byla královnou kosmetického impéria, které vystavěla na dvanácti kelímcích obyčejného krému. Nesnášela prázdné tlachání, byla prostořeká a firmu řídila pevnou rukou do posledního dechu. Jediné oslovení, které připouštěla, bylo Madame.

CRY BABY CRY

Pět žen se v dnes populárním kurzu life coachingu pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka. Divadelně zrychlený kurz pod vedením kouče Michala Dlouhého se o to pokusí.

PUSŤTE MĚ VEN

Chytrá komedie, která nabízí opravdu mimořádnou hereckou příležitost pro IVU JANŽUROVOU v podobě postavy velké hvězdy pařížského divadla a filmu Joce de Guérande. Ta se doma chystá na odjezd do televizního studia, neboť na programu bude přímý přenos galavečera na její počest. Už je vlastně na odchodu z bytu, téměř všechno připraveno, jen ještě musí spustit novou bezpečnostní roletu na terasu… a z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak! Joce má najednou nekonečně prostoru pro mnohem otevřenější a sarkastičtější bilanci, než jakou jí předepisoval scénář pořadu. Před očima jí defilují všechny důležité okamžiky jejího života, a to zdaleka nejen ty zalité sluncem. A pozor, autor připravil pro Joce a hlavně pro diváky této chytré komedie skutečně překvapivý konec!

OSKAR A RŮŽOVÁ PANÍ

Oskar a růžová paní je hrou o tom, jak může být život krásný, i když je k nám krutý. O odvaze žít a chuti se smát. Bez toho by to totiž všechno bylo k nepřežití. Erich E. Schmitt patří v současnosti k nejoceňovanějším a nejhranějším evropským dramatikům. Jeho hry jsou vždy odvážným, hlubokým ponorem do lidské duše v její kráse, ale i složitosti. Dokonale balancuje na hraně smutně-směšných nálad. Ale humor je pro něho vždy způsobem, jak uchopit vážné téma, jako je to v tomto případě. Velká herecká výzva pro oba herce byla bezezbytku naplněna.